پروژه کارفرمای گرامی جناب آقای معززی

زمان طراحی: اردیبهشت ۱۳۹۸
موقعیت مکانی: استان تهران / دماوند / آینه ورزان
متراژ زمین: ۵۰۰ متر مربع
متراژ بنا طراحی شده: ۳۰۰ متر مربع
سبک طراحی: نئوکلاسیک

طراحی ویلا آقای معززی

گروه معماری مهندس متینه درویشیان به صورت تخصصی به مبحث دکوراسیون داخلی، معماری، طراحی داخلی و معرفی نمونه های برتر جهان در این زمینه پرداخته است. ایده هایی نو و خلاقانه که با استفاده از بروزترین متریال ها و برندهای شناخته شده در دنیا می باشد. همچنین الگوبرداری و ساخت از نمونه های خارجی یکی دیگر از مهمترین فعالیت های این مجموعه محسوب می شود. ما معتقد بر آن هستیم، هنر معماری آن است که با کمترین امکانات و پایین آوردن هزینه های مازاد، مبنی بر استعدادهای خلاقانه و مساعدت از آموخته های علمی، می توان هر آنچه را که در افکار و ذوق و سلیقه مان تصور داریم.

بر این باور هستیم یک معمار و دکوراتیو ارزنده در الویت باید روانشناس خوبی باشد. ما آنچه را که شما به آن می اندیشید و آرزو دارید حدس نه بلکه مورد مطالعه قرار داده و ارزیابی می کنیم. شایان توجه است شما را به یقین خواهیم رساند که بدون هیچ تردیدی با ارزیابی تست تخصصی و روانشناسی معماری، چه فضا و امکاناتی برای شما ماندگار و با روحیه تان سازگاری دارد.

ما خدمات طراحی ویلا در آینه ورزان به سبک نئوکلاسیک خود را به شما تضمین می کنیم. طراحی ویلا به سبک نئوکلاسیک در طراحی ویلاهای لوکس جزو تخصص گروه معماری مهندس متینه درویشیان محسوب می شود. شما می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای دیگر به صفحه اینستاگرام خانم مهندس متینه درویشیان مراجعه نمایید. همچنین جهت تنظیم قرار ملاقات حضوری با شماره 02126134297 تماس بگیرید.

کارفرما

جناب آقای معززی

موقعیت مکانی پروژه

استان تهران / دماوند / آینه ورزان

تاریخ طراحی پروژه

اردیبهشت 1398

ما را دنبال کنید