پروژه کارفرمای گرامی جناب آقای بهاران

زمان طراحی: خرداد 1400
موقعیت مکانی: استان تهران / ملارد / صفا دشت
متراژ زمین: 1400 متر مربع
متراژ بنا طراحی شده: 1000 متر مربع
سبک طراحی: نئوکلاسیک

طراحی ویلا آقای بهاران

گروه معماری مهندس متینه درویشیان به صورت تخصصی به مبحث دکوراسیون داخلی، معماری، طراحی داخلی و معرفی نمونه های برتر جهان در این زمینه پرداخته است. ایده هایی نو و خلاقانه که با استفاده از بروزترین متریال ها و برندهای شناخته شده در دنیا می باشد. همچنین الگوبرداری و ساخت از نمونه های خارجی یکی دیگر از مهمترین فعالیت های این مجموعه محسوب می شود. ما معتقد بر آن هستیم، هنر معماری آن است که با کمترین امکانات و پایین آوردن هزینه های مازاد، مبنی بر استعدادهای خلاقانه و مساعدت از آموخته های علمی، می توان هر آنچه را که در افکار و ذوق و سلیقه مان تصور داریم.

بر این باور هستیم یک معمار و دکوراتیو ارزنده در الویت باید روانشناس خوبی باشد. ما آنچه را که شما به آن می اندیشید و آرزو دارید حدس نه بلکه مورد مطالعه قرار داده و ارزیابی می کنیم. شایان توجه است شما را به یقین خواهیم رساند که بدون هیچ تردیدی با ارزیابی تست تخصصی و روانشناسی معماری، چه فضا و امکاناتی برای شما ماندگار و با روحیه تان سازگاری دارد. ما خدمات طراحی ویلا در استان تهران / ملارد / صفا دشت به سبک نئوکلاسیک خود را به شما تضمین می کنیم.

طراحی ویلا به سبک نئوکلاسیک در طراحی ویلاهای لوکس جزو تخصص گروه معماری مهندس متینه درویشیان محسوب می شود. شما می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای دیگر به صفحه اینستاگرام خانم مهندس متینه درویشیان مراجعه نمایید. همچنین جهت تنظیم قرار ملاقات حضوری با شماره 02126134297 تماس بگیرید.

کارفرما

جناب آقای بهاران

موقعیت مکانی پروژه

استان تهران / دماوند

تاریخ طراحی پروژه

خرداد 1400

ما را دنبال کنید