پروژه کارفرمای گرامی جناب آقای هاشمی

زمان طراحی: آبان ۱۳۹۸
موقعیت مکانی: استان تهران / دماوند / آبسرد
متراژ زمین: ۵۵۰ متر مربع
متراژ بنا طراحی شده: ۲۶۰ متر مربع
سبک طراحی: مدرن

طراحی ویلا آقای هاشمی

گروه معماری مهندس متینه درویشیان به صورت تخصصی به مبحث دکوراسیون داخلی، معماری، طراحی داخلی و معرفی نمونه های برتر جهان در این زمینه پرداخته است. ایده هایی نو و خلاقانه که با استفاده از بروزترین متریال ها و برندهای شناخته شده در دنیا می باشد. همچنین الگوبرداری و ساخت از نمونه های خارجی یکی دیگر از مهمترین فعالیت های این مجموعه محسوب می شود. ما معتقد بر آن هستیم، هنر معماری آن است که با کمترین امکانات و پایین آوردن هزینه های مازاد، مبنی بر استعدادهای خلاقانه و مساعدت از آموخته های علمی، می توان هر آنچه را که در افکار و ذوق و سلیقه مان تصور داریم.

بر این باور هستیم یک معمار و دکوراتیو ارزنده در الویت باید روانشناس خوبی باشد. ما آنچه را که شما به آن می اندیشید و آرزو دارید حدس نه بلکه مورد مطالعه قرار داده و ارزیابی می کنیم. شایان توجه است شما را به یقین خواهیم رساند که بدون هیچ تردیدی با ارزیابی تست تخصصی و روانشناسی معماری، چه فضا و امکاناتی برای شما ماندگار و با روحیه تان سازگاری دارد.

ما خدمات طراحی و اجرای ویلا خود را به شما تضمین می کنیم. طراحی ویلا به سبک مدرن و کلاسیک در طراحی ویلاهای لوکس جزو تخصص گروه معماری مهندس متینه درویشیان محسوب می شود. شما می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای دیگر به صفحه اینستاگرام خانم مهندس متینه درویشیان مراجعه نمایید. همچنین جهت تنظیم قرار ملاقات حضوری با شماره 02126134297تماس بگیرید.

کارفرما

جناب آقای هاشمی

موقعیت مکانی پروژه

استان تهران / دماوند / آبسرد

تاریخ طراحی پروژه

آبان 1398

ما را دنبال کنید